Hej cześć! Mam na imię Ania. Jestem artystką koncentrującą się na małych radościach dnia codziennego. Obecnie najczęściej używam akryli, ale akwarela i gwasz nie są mi obce. Oto moja kolekcja "wiecznie zielonych" akrylowych kwiatowych obrazów do Twojego domu.


Zawsze ibyłąm kreatywna. Sztuka była gdzieś blisko mnie od dziecka i chyba czekała, aż dam jej szansę. WNareszcie to zrobiłam! Po kilku latach poszukiwań właściwej drogi twórczej, w końcu znalazłam się w miejscu, w którym czuję się wolna i spokojna bez względu na to, co dzieje się wokół. Wszystko to dzięki sztuce. Mam 38 lat, mieszkam na Pomorzu, mam 3 dzieci. Lubię nazywać siebie „sezonowym ogrodnikiem”, ponieważ uprawiam kwiaty w moim wiejskim ogródku od wiosny do późnej jesieni.

Kolor jest dla mnie bardzo ważny. Wierzę, że pomaga wyrazić, wywołać lub naładować emocje. Każdy mój obraz oddaje inne emocje. Myśli i uczucia z tego wyjątkowego momentu twórczego. Dlatego nie ma dwóch podobnych dzieł.

Moją największą słabością jest kupowanie kwiatów. Uwielbiam mieć bukiet kwoatów na stole w salonie. Całe szczęście dzięki akrylom znalazłam na to rozwiązanie. Dostarczam kwiaty, które nigdy nie więdną!

Maluję jasnymi, soczystymi i odważnymi kolorami, ponieważ naprawdę widzę życie w takich kolorach. Chciałabym, żebyś i Ty postrzegał/a swoje życie w takich włąśnie barwach!

Zapraszam, wybierz kwiaty do swojego domu!

   © 2023 - Mama Design Concept Wszystkie prawa zastrzeżone
Project: Dioma.pl
Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Akceptuję Więcej